22 Ekim 2018 21:13

TEOG sınavı kalkıyor mu Erdoğan'dan çarpıcı açıklama

TEOG sınavı kalkıyor mu Erdoğan'dan çarpıcı açıklama

TEOG kaldırılıyor mu yeni dönemde TEOG sınavı ne olacak son durum ne? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı bir programda TEOG ile ilgili çarpıcı açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mabeyn Köşkü'nde ATV, A Haber ve A News ortak yayınına katıldı. Erdoğan, milyonlarca öğrencinin merak ettiği TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş) hakkında konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ben TEOG olayını istemiyorum ve bunu da artık yanlış buluyorum. TEOG'un kaldırılması lazım. Biz TEOG'la mı geldik? Ne TEOG vardı, ne bir şey vardı. Okursun, sene içinde notların bellidir, bu notlarınla beraber yürürsün. Gelirsin üniversite sırasına, orada da girersin üniversite imtihanlarına. Üniversite imtihanında da sosyalde, sayısalda başarı durumun neyse bu başarıya göre girmen gereken yer nereyse girersin." dedi.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (2)
  • Yap boza devam Allah aşkına teog geleli daha kaç yıl oldu? Teogu hangi hükumet getirdi? şimdi niye aynı hükumet yeniden kaldıracağım diyor? bu oyuncak mı madem bir kaç yıl sonra kaldırılacaktın niye getirdin o zaman? Geleceğimiz bu kadar ucuz mu?

    (0) (0)

  • lütfen kalkssıııınnnn

    (0) (0)

Tüm Yorumlar