21 Ocak 2019 17:47

Ege Üniversitesi sözleşmeli personel alacak

Ege Üniversitesi sözleşmeli personel alacak

Ege Üniversitesi, bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak maksadıyla farklı pozisyonlarda ve niteliklerde personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilana göre toplamda 264 kişi alınacak. Başvuru şartları nelerdir? KPSS şartı var mı? İşte detaylar.

Ege Üniversitesi 07 Mayıs 2018 tarihli yayımlamış olduğu ilanına göre, bünyesindeki personel eksikliğini gidermek amacıyla alım yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilana göre Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde istihdam edilmek üzere KPSS B grubu puan sırası baz alınarak sıralama yapılacaktır. Bunun dışında adaylara sözlü veya yazılı herhangi bir mülakat yapılmayacaktır. Ayrıca alınacak personellerin giderleri özel bütçeden karşılanacaktır.

ALIM YAPILACAK KADROLAR NELERDİR?: Ege Üniversitesi bünyesine toplamda 264 kişilik kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacak. Buna göre alım kadroları, 200 Hemşire, 3 Fizyoterapist ve 61 farklı alanlarda Sağlık teknikeri olmak üzere toplamda 264 kişi alınacaktır.

ALIM KADROLARI NELERDİR?: Ege Üniversitesi bünyesine toplamda 264 kişilik kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacak. Buna göre alım kadroları, 200 Hemşire, 3 Fizyoterapist ve 61 farklı alanlarda Sağlık teknikeri olmak üzere toplamda 264 kişi alınacaktır.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR? Başvuruda bulunacak olan adaylar mutlaka başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir. Buna göre adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir sosya güvenlik kurumdan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2016 yılında Düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmaları gerekmektedir. 

BAŞVURULAR VE İSTENEN BELGELER: Başvuruda bulunacak adaylar, ilanın yayımlandığı tarih itibari ile en geç 15 gün içeriinde başvuru yapmaları gereklidir. Buna göre adayların en geç 21 mayıs 2018 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir. Başvurular istenilen belgeler ile birlikte şahsen yapılacaktır. Adaylardan aşağıdaki belgeler istenecektir.

1- Başvuru Formu (Başvuru sırasında temin edilebilir.)
2- Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi
3- Fotoğraf (1 Adet)
5- 2016 KPSS Sonuç Belgesi
6- Kimlik Fotokopisi
7- Erkeklerde askerlik durumunu gösteren belge
8- Hizmet Belgesi (Sadece deneyim aranan adaylardan çalışma belgesi ve SGK Hizmet Dökümü )

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (0)