21 Ocak 2019 16:41

AÖF öğrencilerine müjde 22 Ekim tarihinde ücretsiz ders!

AÖF öğrencilerine müjde 22 Ekim tarihinde ücretsiz ders!

İşletme ve iktisat fakültelerinde eğitim gören öğrenciler dikkat! 22 Ekim'de başlayacak yüz yüze dersler için önemli açıklama! Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi'nde hangi illerde yüz yüze ders verilecek, dersler ücretli mi olacak?

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Sistemi'nde işletme ve iktisat fakültelerinde öğrenim gören öğrenciler için öğrenilmesinde güçlük çekilen bazı derslere yönelik yüz yüze derslerin 22 Ekim'de başlayacağı bildirildi.

TÜM İLLERDE VE 9 İLÇEDE

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, tüm illerde ve Alanya, Bandırma, Biga, Çorlu, Elbistan, Fethiye, İnegöl, İskenderun ve Polatlı olmak üzere 9 ilçedeki merkezlerde gerçekleştirilecek yüz yüze derslere katılan öğrencilerden ücret talep edilmeyecek.

Ayrıca öğrenciler, ders aldıkları üniversitenin kütüphane, sosyal faaliyetler, konferans, sempozyum gibi birtakım olanaklarından da faydalanabilecek.

Öğrenciler, derslerin yapılacağı derslikleri, derslerin gün ve saatlerini, bulundukları merkezdeki açıköğretim büroları ile Anadolu Üniversitesinin internet sitesinden öğrenebilecek.

13 OCAK 2017'DE SONA ERECEK

Yüz yüze derslerin güz dönemi 13 Ocak 2017'de sona erecek.

YORUM YAZIN

YAPILAN YORUMLAR (0)